Usman Iqbal

Salg og Produktsjef Mekanikk

usman@aratron.no

Mobil   +47 941 46 908

Roar Haukenes

Salg og Produktsjef Motorer

roar@aratron.no

Mobil   +47 934 24 305

Espen Olerud

Salgs- og prosjektingeniør

Espen@aratron.no

Mobil   +47 916 66 313

Ingmar Moum

Salg og Produktsjef Vakuum

ingmar.moum@aratron.no

Mobil   +47 920 17 607

Karine Halvorsen

Salg og Produktsjef Pneumatikk

karine@aratron.no

Mobil   +47 905 13 605

Erik Stakvik

Salgsingeniør Mekanikk

erik.stakvik@aratron.no

Mobil   +47 938 34 931

Rune Sandkvist

Senior Salgsingeniør

rune@aratron.no

Mobil   +47 976 36 799

Khuram Gondal

Lageransvarlig

khuram.gondal@aratron.no

Mobil   +47 915 93 760

Nina Vebenstad

Økonomiansvarlig

nina.vebenstad@aratron.no

Mobil   +47 474 81 119

Jørn Olerud

Senior Salgsingeniør

jorn@aratron.no

Mobil   +47 916 66 311

Olav Heen Bakke

Daglig Leder

olav@aratron.no

Mobil   +47 922 64 321